Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Повідомлення RASFF: про несанкціоноване використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався до України

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 02.12.2021 р. № 2021.3230-fup4 стосовно несанкціонованого використання бамбука в меламіновому посуді, що експортувався з Китаю (виробник: BRIGHTTMAN INDUSTRIAL LTD  Ningbo) через Францію (імпортер: Moulin Roty Nort sur Erdre) ) до України.

10:49:50 08.12.2021

Прикарпаття перейшло від «червоної» до «жовтої» зони епідемічної небезпеки

Відповідно до  рішення   Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Івано-Франківська область з 7 грудня перебуває в «жовтій» зоні епідемічної небезпеки. В «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, порівняно з «червоною», знято обмеження на приймання відвідувачів суб’єктами господарювання у:

10:30:48 08.12.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

14:16:20 06.12.2021

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини забезпечує нагляд за станом об’єктів централізованого та децентралізованого водопостачання

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснює постійний державний нагляд за станом водопроводів в області та проводить їх паспортизацію.

11:10:21 06.12.2021

В Заболотівській територіальній громаді обговорили питання впровадження примірного чотиритижневого сезонного меню в дошкільних закладах

Спеціалісти Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 01 грудня 2021 року провели семінар-навчання на тему: «Виконання Наказу МОЗ України від 05.11.2021 № 2441 «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню» для керівників та медичних працівників дошкільних закладів Заболотівської територіальної громади.

11:13:20 03.12.2021

Щодо заборони використання насіння сортів сільгоспкультур, створених на основі ГМО, до їх державної реєстрації

Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу сільгоспвиробників області, що сьогодні в засобах масової інформації, в тому числі в мережі Інтернет зустрічаються оголошення, в яких рекламують до продажу сорти сільськогосподарських культур, стійких до тих чи інших груп гербіцидів.

16:15:20 02.12.2021

Про права споживачів житлово-комунальних послуг

Надання житлово-комунальних послуг є різновидом договірних зобов‘язань, а тому порядок їх надання, захист прав споживачів житлово-комунальних послуг та врегулювання інших відносин, які виникають довкола житлово-комунальних послуг, регулюється чинним законодавством, а також договорами про надання житлово-комунальних послуг, що їх укладає кожен споживач із організацією-надавачем.

16:13:17 02.12.2021

В Україні з 10 грудня буде заборонено безкоштовне розповсюдження пластикових пакетів

З 10 грудня в Україні набирає чинності закон №1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» та починає діяти перший етап обмежень, повідомляє прес-служба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

16:44:29 01.12.2021

На Івано-Франківщині зафіксовано новий випадок отруєння грибами

За даними Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області станом на 01 грудня 2021 року зареєстровано 7 випадків отруєнь грибами, від яких потерпіло 7 осіб, з них 4 дітей віком до 15 років.

16:42:59 01.12.2021

На Кіровоградщині зареєстрували спалах африканської чуми свиней

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в підсобному господарстві Веселокутського психоневрологічного інтернату, с. Веселий Кут Новоукраїнського району Кіровоградської області зареєстровано випадок африканської чуми свиней при досліджені патологічного матеріалу від 1 свині віком 3 місяці (звіт про результати дослідження Кіровоградської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 29.11.2021 року № 4673).

16:25:04 01.12.2021