ДО УВАГИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ! ВАЖЛИВО!

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

13:50 05.10.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Враховуючи соціальну значущість донорства та безперервну потребу у поповненні банків крові у цей не простий для України час просимо всіх охочих прийняти участь у даному заході.

10:34 05.10.2022

Товариська зустріч з вільної боротьби

30 вересня 2022 р. відбулась товариська зустріч з вільної боротьби серед вихованців Тлумацької, Івано-Франківської, Калушської та Богородчанської ДЮСШ.

11:33 04.10.2022

Пакунок малюка для жінок, які мають статус внутрішньо переміщених осіб

Благодійна недержавна організація СОС Дитячі Містечка, в рамках проєкту «Криза в Україні - Регіональна гуманітарна допомога» (Ukraine Crisis – Regional Humanitarian Response) та за підтримки Global Affairs Canada, Ministry of Foreign Affairs of Denmark - DANIDA, RTL-Foundation, надає пакунок малюка для жінок, які на даний час проживають на території Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей та мають статус внутрішньо переміщених осіб, а саме, жінкам, які виховують дітей від 0 до 6 місяців.

16:43 03.10.2022

У Всеукраїнський день бібліотек відкрила свої двері оновлена сучасна бібліотека для дітей в м.Тлумачі

Цього року свято у бібліотекарів Тлумацької територіальної громади потрійне. 30 вересня усі бібліотекарі України відзначають Всеукраїнський день бібліотек, а також 75 років з дня заснування Тлумацької бібліотеки та відкриття оновленої сучасної бібліотеки для дітей.

16:06 30.09.2022

30 вересня – День усиновлення в Україні

У нашій країні це свято було встановлено, як данина подяки і поваги людям, які не побоялися взяти дитину з дитячого будинку. В рамках боротьби з проблемою сиріт щорічно 30 вересня в День усиновлення дітей вся країна вітає чоловіків і жінок, які стали батьками.

10:11 30.09.2022