Благодійний турнір на підтримку Збройних Сил України в с. Гостів

В рамках відзначення Дня захисників і захисниць України, 80-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва, 14 жовтня, в селі Гостів відбувся благодійний турнір з міні-футболу.

10:14 17.10.2022

Турнір з волейболу серед юнаків

Сьогодні, 14 жовтня, на базі спортивного комплексу Тлумацької ДЮСШ відбулись змагання з волейболу серед юнаків 7-11 класів ліцеїв Тлумацької міської територіальної громади, присвячені Дню захисників та захисниць України,80-ій річниці створення УПА та Дню українського козацтва.

15:37 14.10.2022

Заходи в бібліотечних закладах громади

14 жовтня 2022 року  Україна відзначає чотири дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність – свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України й 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

14:43 14.10.2022

У Тлумачі проведено змагання з міні-футболу

До Дня захисників та захисниць України, 80-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва 13 жовтня на базі Тлумацького ліцею №1 відбулись змагання з міні-футболу серед учнів 7-10-х класів ліцеїв Тлумацької міської ради.

13:58 14.10.2022

Турнір з вільної боротьби присвячений Дню захисників та захисниць України, 80-ій річниці створення УПА та Дню українського козацтва

12 жовтня в м.Тлумач в борцівському залі Тлумацької ДЮСШ відбулись змагання з вільної боротьби серед вихованців ДЮСШ Івано-Франківської області.

13:45 14.10.2022