Передано шкільний автобус для потреб Королівського ліцею

Вчора, 23 листопада, міський голова Ігор Петрук, заступник міського голови Василь Гнатюк та депутат обласної ради Андрій Яворський передали новий шкільний автобус для потреб Королівського ліцею, а також електрогенератор, який привезли наші друзі з м. Пачкув Республіка Польща.

10:07 24.11.2022

До уваги аграріїв та громадян! Важливо!

16:52 22.11.2022

Делегація з Республіки Польща відвідала Тлумацьку громаду

19-21 листопада у Тлумацькій міській територіальній громаді побували гості із гміни Пачкув Республіка Польща, з якою Тлумацька міська рада підписала Договір про партнерське співробітництво ще у 2019 році. Очолив польську делегацію бурмістр згаданого міста Артур Ролка, який уже добре знайомий із Тлумаччиною і не раз бував у нашому краї, в тому числі і після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року.

11:21 22.11.2022

Революція Гідності – перший переможний бій цієї війни

Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Події 21 листопада 2013 року стали початком  боротьби за честь, правду, гідність, свободу нашої  держави. Відзначаючи 9-ту річницю Революції Гідності та Свободи, треба сказати, що вона стала важким іспитом для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Це не було протистояння Заходу й Сходу, не протистояння України й РФ – це протистояння між тими, хто має гідність, і тими, хто не тільки не має її, але й не розумію, що це таке. Між тими, хто прагне свободи і тими, хто готовий все життя бути в неволі.

10:41 21.11.2022

Що робити під час відключення світла?

Поки є дефіцит електроенергії, енергетики змушені проводити відключення електроенергії. Зібрали для вас корисні поради, що робити під час відключення світла.

10:38 21.11.2022

Вистояли на майдані - переможемо у війні

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Публічна бібліотека Тлумацької міської ради разом із студентами Тлумацького фахового коледжу ЛНУП провели флешмоб до Дня Гідності та Свободи «Живи, Вкраїно! Земле наша рідна!» під гаслом «Вистояли на майдані - переможемо у війні».

09:46 21.11.2022

21 листопада – День Гідності та Свободи

У 1991 році Україна відновила незалежність. Але Російська Федерація не відмовилася від спроб повернути свій вплив на Україну. Через розмивання української національної ідентичності, маніпуляції навколо мови, гіперболізацію регіональних розбіжностей, заперечення права українців на відновлення національної пам’яті, фінансування та вербування українських політиків, впровадження своїх агентів у оборонні структури нашої країни. Тож Україна ще тривалий час перебувала в полі тоталітарної системи. Це сприяло перетворенню України на сателіта Росії та придушенню громадянських прав і свобод.

08:01 21.11.2022

До уваги мешканців та гостей Тлумацької міської територіальної громади!

13:20 18.11.2022