Дата: від до Скинути

У Всеукраїнський день бібліотек відкрила свої двері оновлена сучасна бібліотека для дітей в м.Тлумачі

Цього року свято у бібліотекарів Тлумацької територіальної громади потрійне. 30 вересня усі бібліотекарі України відзначають Всеукраїнський день бібліотек, а також 75 років з дня заснування Тлумацької бібліотеки та відкриття оновленої сучасної бібліотеки для дітей.

16:06 30.09.2022

30 вересня – День усиновлення в Україні

У нашій країні це свято було встановлено, як данина подяки і поваги людям, які не побоялися взяти дитину з дитячого будинку. В рамках боротьби з проблемою сиріт щорічно 30 вересня в День усиновлення дітей вся країна вітає чоловіків і жінок, які стали батьками.

10:11 30.09.2022

Освітян Тлумаччини привітали з прийдешнім святом

Напередодні Дня працівників освіти, 29 вересня, у великій залі адмінбудинку Тлумацької міської ради міський голова Ігор Петрук та начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник привітали освітян нашого краю із професійним святом.

14:56 29.09.2022

День пам’яті трагедії Бабиного яру

Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.

14:55 29.09.2022

Відбулося засідання організаційного комітету

У четвер, 29 вересня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в територіальній громаді заходів до Дня захисників і захисниць України, 80-ої річниці створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва.

13:25 29.09.2022

Благодійний аукціон на підтримку ЗСУ, організований за ініціативи голови ОВА Світлани Онищук

30 вересня в Івано-Франківську відбудеться благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України, ініційований головою обласної військової адміністрації Світланою Онищук.

10:35 29.09.2022

Міський голова привітав зі 100-літтям ювілярку з Палагич – Анастасію Кучерову

Відрадно, коли громада може похвалитися довгожителями, які, попри чималу кількість життєвих перипетій, дочекалися поважних років. У Тлумацькій міській територіальній громаді таких налічується п’ятеро. Однією з них є Анастасія Дмитрівна Кучерова з Палагич, яка 26 вересня у колі родини зустріла своє 100-ліття.

15:51 27.09.2022