ОГОЛОШЕННЯ

До відома внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають в м. Тлумачі!

11:29 14.09.2022

Безкоштовні вебінари та групи психологічної підтримки (онлайн) для дітей та батьків, внутрішньо переміщених осіб

ГО «Інститут психології здоров’я» проводить безкоштовні вебінари та групи психологічної підтримки (онлайн) для дітей та батьків, внутрішньо переміщених осіб.

14:22 13.09.2022

Підбито підсумки співпраці з ГО ДЕСПРО

Під час засідання виконавчого комітету міської ради перед присутніми виступив представник громадської організації ДЕСПРО Андрій Кавун, який розповів про співпрацю з Тлумацькою міською радою, та вручив міському голові Ігорю Петруку відповідний сертифікат.

14:20 12.09.2022

Проведено оргкомітет з підготовки до відзначення 150-річчя від дня народження Івана Макуха

Сьогодні, 12 вересня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука та начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення в Тлумацькій міській територіальній громаді 150-ї річниці від дня народження українського  державного громадсько-політичного діяча, міністра внутрішніх справ ЗУНР Івана Макуха.

11:14 12.09.2022

Що таке тайм-менеджмент

Чи задумувались ви колись над тим, чому хтось може працювати 4-5 годин в день і отримувати з цього максимальну віддачу, а комусь і 8 годин не вистачає на виконання базових завдань?

14:52 09.09.2022

Відійшов у вічність військовий з села Нижнів Василь Божовський

7 вересня перестало битися серце мешканця нашої громади, військового Божовського Василя Івановича з села Нижнів, який був учасником антитерористичної операції на сході Україні, а з часу повномасштабного російського вторгнення його призвали до лав Збройних Сил України.

11:49 09.09.2022