Смаколики для наших захисників

У п’ятницю, 9 вересня, черговий автомобіль повіз для наших земляків, які служать в Збройних Сил України на сході нашої держави, продукти харчування, смаколики, які були випечені ґаздинями з сіл Надорожна та Остриня. 100 літрів дизельного пального для доставки цього вантажу виділило фермерське господарство «Кут хлібороба».

11:48 09.09.2022

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У четвер, 8 вересня, під керівництвом міського голови Ігоря Петрука було проведене засідання комісії з питань захисту прав дитини. У її роботі взяв участь начальник служби у справах дітей Івано-Франківської райдержадміністрації Валерій Семків.

13:50 08.09.2022

Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

У середу, 7 вересня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

15:55 07.09.2022

До уваги громадян! Важливо!

В Уряді затвердили порядок використання фінансової допомоги малим агровиробникам, в тому числі фізичним особам, які вирощують сільськогосподарські культури або утримують понад 3-х корів. Загальна сума програми складає 1,5 млрд. грн.

13:43 01.09.2022

12 серпня Мінагрополітики за підтримки Євросоюзу запустило Державний аграрний реєстр або ДАР. ДАР — це платформа, де будь-який агровиробник може податися на доступні для них програми підтримки — як від держави, так і за кошти міжнародних організацій. Найближчим часом у ДАР з'являться перші програми допомоги дрібним фермерам, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.

13:39 01.09.2022

«Все буде Україна» у Бібліоняні

В останні дні літа в дитячому просторі «Бібліоняня» було весело та гамірно, адже користувачі хотіли максимально корисно провести вільний час. Також було придбано шахи та нарди, які є ідеальним інструментом для розвитку інтелекту.

08:40 01.09.2022