Дата: від до Скинути

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

У вівторок, 20 вересня 2022 року, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

15:46 20.09.2022

У Народному домі с. Нижнів в рамках телефестивалю «Галицький шлягер» відбувся благодійний концерт

У неділю, 18 вересня,  у Народному домі с. Нижнів в рамках телефестивалю «Галицький шлягер» відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України «Захистимо Україну піснею», організований нашим земляком Ярославом Борутою та благодійним фондом «Мистецький храм».

14:02 19.09.2022

ВИМОГИ щодо санації шахтних колодязів

Санацію (очищення) за епідемічними показниками розпочинають з дезінфекції підводної частини колодязя об'ємним способом. Для цього визначають об'єм води в колодязі і розраховують необхідну кількість хлорного вапна чи кальцію гіпохлориту за формулою

11:24 19.09.2022

Іван Макух та його доба (до 150-річчя від дня народження Івана Макуха)

У Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради для відвідувачів було представлено виставку-перегляд «Іван Макух та його доба» присвячену 150-річному ювілею Івана Макуха. На виставці представлено книги: «Іван Макух, адвокат з Товмача – міністр ЗУНР» М. Дземана; спогади Івана Макуха «На народній службі»; «Золоте жниво землі Тлумацької» М.Буджака;  «Іван Макух. Повернення із забуття», авторами якої є М. Дземан і Р.Рибчин, дослідницькі матеріали про історичну особистість у книзі  М.Буджака «По забутих стежках», статті українських дослідників про Івана Макуха та ін..

09:57 19.09.2022

Тренінг від БФ «Рокада»

Психолог БФ «Рокада» з працівниками КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» розібрала поняття цілі і процес її формування. А також з'ясували, яку роль відіграє правильно поставлена ціль в житті людини і що потрібно для її досягнення.

15:20 15.09.2022