Дата: від до Скинути

Захід для діток з особливими освітніми потребами Тлумацької міської ради та дітей з ООП із числа внутрішньо переміщених осіб

Вже стало доброю традицією 1 червня в «Інклюзивно-ресурсному центрі» Тлумацької міської ради святкувати День захисту дітей. Для діток це довгоочікуване свято, адже закінчується навчальний рік, починається літній відпочинок і канікули!

16:30 01.06.2022

В Тлумачі видають допомогу внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні вже дев’яносто сьома доба від початку повномасштабної збройної агресії російської федерації на територію України. В Тлумацьку громаду продовжують приїжджати люди, які змушені втікати від рашистських обстрілів та ракетних ударів. Багато з них вже повернулися до своїх домівок після того, як звідти московітських окупантів прогнали наші героїчні захисники.

13:12 31.05.2022

У Тлумачі відбулася чергова виставка голубів декоративних порід

У неділю, 29 травня, на площі Данила Галицького у м. Тлумачі відбулася чергова виставка голубів декоративних порід, проведена за ініціативи шанувальників цих птахів та за сприяння Тлумацької міської ради.

09:02 30.05.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з міста Тлумача Іван Сапіжак

Сумна звістка прийшла на Тлумаччину... В російсько-українській війні, в якій ми відстоюємо нашу свободу та незалежність, загинув кадровий військовий, тлумачанин Іван Сапіжак.

13:45 29.05.2022

Отримано благодійну гуманітрану допомогу

В умовах воєнного стану продовжується надання соціальних послуг вразливим верствам населення  та підтримка внутрішньо переміщених осіб на території Тлумацької міської територіальної громади.

14:42 27.05.2022