Нарада з керівниками закладів освіти

У вівторок, 17 травня, у великій залі адмінбудинку Тлумацької міської ради під головуванням начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника відбулась нарада з керівниками закладів освіти Тлумацької міської територіальної громади. У її роботі взяв участь міський голова Ігор Петрук.

10:32 18.05.2022

Триває прийом та відправка вантажів на передову

Вже майже три місяці Тлумацька міська рада координує, організовує, збирає і відправляє гуманітарні вантажі для потреб фронту, для наших воїнів  та цивільного населення. Водночас до нас продовжує прибувати допомога від друзів з-за кордону, а в населених пунктах громади невтомно працюють ґазди та ґаздині, готуючи домашні страви та смаколики для наших захисників.

14:38 17.05.2022

На Тлумаччині продовжується видача допомоги всім потребуючим

Від початку повномасштабної збройної агресії російської федерації на територію України щодня до Тлумацької громади приїжджають десятки людей, які тікають від рашистських обстрілів та ракетних ударів. Чимало з них вже повернулися до своїх домівок після того, як наші доблесні захисники прогнали звідти московітських окупантів.

14:28 17.05.2022

УВАГА! ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ!

У зв’язку з аварійною ситуацією на водопровідній мережі тимчасово буде відсутнє водопостачання у м. Тлумачі.

16:33 16.05.2022

Колектив працівників виконавчого комітету Тлумацької міської ради висловлює співчуття старості Грушківського старостинського округу Душинській Оксані Мирославівні з приводу смерті її батька

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль, від втрати рідної людини… Нехай земля буде йому пухом, а Господня благодать огорне його душу і дарує Царство Небесне

13:05 16.05.2022

Родина, родина - це вся Україна

Чи не найдорожче, що є в житті людини, то її сім’я. Саме в сім’ї ми отримуємо найважливіше і найнеобхідніше кожній людині на світі - ласку та ніжність, розуміння і захист, підтримку й мудру пораду.

10:21 16.05.2022

15 травня – День пам'яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

00:05 15.05.2022