Допомога для внутрішньо переміщених осіб

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради (директор С. Маринчук) продовжує забезпечувати ВПО та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах і звертаються безпосередньо до установи: памперсами, одягом, частково продуктами харчування.

14:48 20.06.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Яківка Василь Себастіян

Сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській війні загинув наш земляк з села Яківка, січовик 49-го стрілецького батальйону ЗСУ “Карпатська Січ” Василь Себастіян. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

10:51 19.06.2022

Нова швидка до Дня медичного працівника

У вівторок, 14 червня, міський голова Ігор Петрук та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра завітали до КНП «Тлумацька центральна міська лікарня», щоб привітати медиків громади з професійним святом.

14:50 14.06.2022

Бібліотечний проект «Діти війни за мир». Випуск 4

«Україна досі не знає, скільки дітей убив російський ворог на тимчасово окупованих територіях і яку кількість маленьких українців було силоміць депортовано», – Президент України Володимир Зеленський.

14:01 14.06.2022

Відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиць/провулків населених пунктів громади

На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та у зв’язку з перейменуванням вулиць, які ототожнюються із країною-агресором, 10 червня у Тлумацькому народному домі відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиць/провулків населених пунктів Тлумацької міської ради.

10:47 14.06.2022

Пам'ять про Героя – жива!

Починаючи з 2014 року, у війні з російськими окупантами загинули багато наших Героїв. Кожен загиблий за свободу та державність України – це окрема сторінка історії про людину з великим серцем, сповненим патріотизму, сміливості, рішучості!

10:54 10.06.2022

Допомога потребуючим

До комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради за допомогою неодноразово звертається жителька села Гостів, Недолуга Галина Михайлівна.

16:01 09.06.2022

Не словами, а діями!

Не втомлюємося працювати та щоразу доводити, що активність та дієвість, зокрема, завдяки міжнародним фондам, волонтерам та місцевим ініціативам дає змогу допомогти та змінити на краще умови перебування внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади!

10:42 08.06.2022

Літо з бібліотекою

Діти – це безмежна щирість і відвертість, наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб наші діти, діти усього світу, щохвилини, щодня були радісними та щасливими.  Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль, насильство та війна.

10:49 06.06.2022