Дата: від до Скинути

Голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала Тлумаччину

У суботу, 4 червня, голова обласної військові адміністрації Світлана Онищук та її заступниця Людмила Сірко під час робочої поїздки побували у Тлумачі. Разом з міським головою Ігорем Петруком, керівництвом міської ради вона відвідала Центр соціальної підтримки сімей та дітей, у якому проживають 26 внутрішньо переміщених осіб, а також гуртожиток Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету і Центр опіки дитини «Рідна оселя», в яких проживають 180 внутрішньо переміщених осіб.

08:43 06.06.2022

4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії

День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 році. Дата 4 червня обрана не випадково – цього дня у світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.

11:20 04.06.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У п’ятницю, 3 червня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

16:10 03.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Похорон загиблого воїна, старшого лейтенанта Івана Сапіжака відбудеться сьогодні, 02 червня, о 15.00 год. в храмі ПЦУ "Преображення Господнього" м.Тлумача.

13:42 02.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ

У Тлумач сьогодні, 02 червня, привезуть тіло загиблого бійця, тлумачанина – Івана Сапіжака.

08:54 02.06.2022

Свято для дітей

Сьогодні, 01 червня, відбувся цілий ряд заходів, приурочених до Міжнародного Дня захисту дітей.

17:51 01.06.2022

День захисту дітей у Тлумацькому ліцеї №1

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. З нагоди Дня захисту дітей у Тлумацькому ліцеї №1 був організований ряд заходів.

17:32 01.06.2022