21 травня – День Європи

В країнах Європейського Союзу традиційно 9 травня відзначають День Європи, який став символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відтак, у нашій державі, відповідно до Указу Президента України, починаючи із 2003 року, святкування цього дня припадає на третю суботу травня.

00:02 21.05.2022

Україно, моя вишивана!

В нелегкий час для України День вишиванки стає ще важливішим для святкування. Вислів «вишиванка - генетичний код нації» став для українців більш значущим, символом незламності, гідності, віри і любові.

11:21 20.05.2022

День вишиванки у Тлумацькому ліцеї №1

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу.

11:06 20.05.2022

Життя не спинити!

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року до Тлумацької громади прибула велика кількість людей з територій, де ведуться бойові дії. На сьогоднішній день в нашій громаді офіційно зареєстровано 2263 внутрішньо переміщених особи. І вже не вперше у пологовому відділенні КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» народжуються дітки у матерів, які вимушено переїхали на Тлумаччину.

11:00 20.05.2022

День вишиванки у бібліотеках громади

19 травня – Всесвітній день вишиванки. Українська вишиванка – це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

16:32 19.05.2022

Вишиванка – символ нескореності України

Вишивання сорочок з давніх-давен увійшло в життя народу. Наш народ ставився до вишиванки як до святині. Вони передавалися з покоління в покоління, з роду в рід, береглися як реліквії. Вишиванка — це символ здоров'я та краси, щасливої долі й родової пам'яті, порядності й чесності, любові та святковості; крім того, вишиванка – це ще й оберіг.

15:44 19.05.2022

Всесвітній день вишиванки

19 травня Україна відзначає День вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти українські народні традиції через етнічний вишитий одяг. Вишиванка символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

14:01 19.05.2022

Він віддав своє життя за Україну: у Тлумачі попрощалися із загиблим захисником – Денисом Антіповим

Вчора, 18 травня, тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб попрощатися із загиблим воїном, лейтенантом 95-ої окремої десантно-штурмової бригади  Денисом Антіповим з с. Хотимир.

09:07 19.05.2022