У Тлумачі триває прийом та відправка вантажів з допомогою

Вчора, 9 травня, допомога, яка була зібрана жителями громади в населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн, а саме: продукти харчування, засоби особистої гігієни, тощо була відправлена для потреб Збройних Сил України.

13:10 10.05.2022

Змінено комендантську годину!

Сьогодні на черговому засіданні оперативного регіонального штабу прийняли рішення про зміну комендантського часу.

09:51 10.05.2022

Передано допомогу нашим захисникам та жителям Чернігівщини

У понеділок, 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, коли ми ведемо боротьбу з її спадкоємцем – рашизмом, допомога, яка була зібрана жителями громади в останні дні у населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн була надіслана на схід для потреб наших захисників з Олешева та Острині, які боронять нашу державу у лавах Збройних Сил України. Вона складається в основному з продуктів харчування, медикаментів, спальних мішків, карематів, консервації, засобів особистої гігієни.

11:36 09.05.2022

ОГОЛОШЕННЯ

На Тлумаччину сьогодні, 7 травня, привезуть тіло загиблого бійця - Михайла Андрушевського.

09:59 07.05.2022

Захід для вимушених переселенців до Дня матері

6 травня в "Інклюзивно-ресурсному центрі" Тлумацької міської ради було не лише цікаво, пізнавально і емоційно, а й смачно! Напередодні традиційного свята Дня матері, яке відзначають кожну другу неділю травня, фахівці ІРЦ організували захід для вимушених переселенців – діток та їхніх матерів, які проживають в с.Надорожна та с.Палагичі Тлумацької громади.

09:10 07.05.2022