15 травня – День пам'яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

00:05 15.05.2022

Тренінг з цифрової безпеки

В рамках національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» 12 травня 2022 року бібліотечні працівники брали участь в онлайн-тренінгу з цифрової безпеки, на якому тренерка навчила:

16:25 13.05.2022

Проведено шістнадцяту сесію міської ради

Сьогодні відбулося засідання шістнадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

15:51 12.05.2022

На схід України відправлено допомогу військовим

У середу, 11 травня, допомога, яка була зібрана жителями громади в населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн, а саме: продукти харчування, м’ясні тушонки та печиво з Вікнян, засоби особистої гігієни та інша продукція отримана з Кірхлінтельна (Федеративна Республіка Німеччина) були відправлені на схід України для тлумачан, які служать в Збройних Сил України.

14:39 12.05.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 12 травня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:35 12.05.2022

Продовжується відправка допомоги нашим захисникам

На днях, для військових Збройних Сил України, були завантажені ще три автомобілі з допомогою, яка складається з: двох електрогенераторів, продуктів харчування, бутильованої води, засобів особистої гігієни, спальних мішків, карематів та іншого. Дана допомога була зібрана жителями громади в останні дні у населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн.

15:09 11.05.2022

З Тлумацької громади відправлено допомогу для Збройних Сил України

У вівторок, 10 травня, медикаменти, бутильована вода, продукти харчування, картопля, цибуля, консервація, засоби особистої гігієни тощо, отримані Тлумацькою міською радою зі старостинських округів та з-за кордону, були відправлені трьома автомобілями на Житомирщину, на схід та південь України для потреб Збройних Сил України. 100 літрів дизельного пального для доставки вантажу виділило фермерське господарство «Кут хлібороба».

09:34 11.05.2022