Алгоритм дій при виникненні хімічної небезпеки

Аварії (катастрофи) на підприємствах, транспорті та продуктопроводах можуть супроводжуватися викидом (виливом) в атмосферу і на прилеглу територію небезпечних хімічних речовин (НХР), таких як хлор, аміак, синильна кислота, фосген, сірчаний ангідрид тощо. Це являє серйозну небезпеку для населення, адже заражене повітря вражає органи дихання, а також очі, шкіру та інші органи.

16:09 12.04.2022

Бібліотечний проєкт «Діти війни за мир»

Паростки війни проростають глибоко у дитячих серцях. У ХХІ сторіччі в Україні росте покоління тих, хто народився і живе під звуки кулеметів і вибухи мін та снарядів. Діти війни… У них свої таємниці, про які ми можемо лише здогадуватись. За свої 9, 11 чи 13 років вони вже прожили доросле життя.

14:02 12.04.2022

З Тлумацької громади відправлено допомогу на Київщину та в Краматорськ

Впродовж суботи та неділі частину допомоги, зібраної жителями громади в останні дні у населених пунктах старостинських округів та отриманої із сусідніх країн, а саме: продукти харчування, банки тушонок і паштетів з Братишева, медикаменти, перев’язочний  матеріал, випічка з Вікнян тощо були відправлені на Київщину та в м. Краматорськ для потреб Збройних Сил України.

14:24 10.04.2022

Отримано допомогу з Республіки Польща

Вчора, 8 квітня, у м. Тлумач з гміни міста Пачкув (Республіки Польща), з якою міська територіальна громада тісно співпрацює в останні роки, прибула вантажівка гуманітарної допомоги, яка складається в основному із: продуктів харчування, засобів особистої гігієни, бутильованої води, дитячого харчування та іншого.

12:04 09.04.2022