Ранні овочі і фрукти вже  на прилавках

Ранні овочі і фрукти вже на прилавках

Перші в цьому сезоні овочі, фрукти і зелень вже почали з’являтися на прилавках. Мало хто може встояти, щоб не покуштувати першу полуницю, купити пучок зелені. Але купуючи ранні фрукти та овочі слід пам’ятати про потенційну небезпеку, яку вони можуть в собі  містити. А це нітрати і пестициди. Зауважимо, що рання продукція, вирощена в парниках і теплицях, містить у в 2-3 рази більше нітратів. Згідно з дослідженнями, зі свіжими овочами до організму людини потрапляє від 40 до 80 відсотків добової дози нітратів.

13:55 15.04.2022

Послуги служби зайнятості, якими можна скористатися за допомогою соціальної мережі Telegram

Службою зайнятості розроблено ряд електронних сервісів для шукачів роботи та роботодавців з метою полегшення процесу працевлаштування або ж пошуку кваліфікованого персоналу.

13:50 15.04.2022

В Бородянку на Київщині доставлено допомогу з Мілану та Тлумаччини

Війна в Україні стала каталізатором проявлення найкращих, найблагородніших якостей людини в цілому світі. Громадяни сонячної Італії, українська діаспора активно допомагали забезпечити всім необхідним нашу армію, оборонні підприємства. Після звільнення від московської орди північно-східних областей України постала потреба в забезпеченні населення цього регіону продуктами, одягом, предметами першої необхідності.

16:43 14.04.2022

Мінекономіки обновило ціни на пальне

Мінекономіки на підставі розрахунків НАК «Нафтогаз України» оприлюднило нові розрахунки середньої вартості бензину і дизельного палива, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

13:49 14.04.2022

Безкоштовні послуги для внутрішньо переміщених осіб в бібліотеці

Наразі в Україні проходить дистанційне навчання в середніх та вищих навчальних закладах, тому хто потребує для навчання комп’ютерну техніку чи доступ до Інтернету, бібліотека радо надасть вам ці послуги.

13:30 14.04.2022

УВАГА!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей, якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин, просимо звертатись через можливості мессенджерів  «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

14:00 13.04.2022