Річниця загибелі земляка – воїна АТО Андрія Фігурного

24 листопада – трагічна дата для всієї Тлумацької громади. Цього дня 36-річний молодший сержант 93 окремої механізованої бригади, уродженець села Надорожна Андрій Фігурний віддав своє молоде життя, захищаючи Батьківщину від російських загарбників.

10:33 24.11.2021

Вартові української землі

З нагоди Дня Гідності та Свободи в бібліотеці для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» проведено годину патріотизму «Вартові української землі».

15:47 23.11.2021

В населених пунктах Тлумацької громади відзначили День Гідності та Свободи

Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важливий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

11:16 23.11.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 22 листопада, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням секретаря міського міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

16:33 22.11.2021

День Гідності і Свободи в бібліотеках громади

В історії України було багато трагічних подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу, наш народ, наше життя. 21-го листопада в нашій країні відзначається день Гідності та Свободи.

13:44 22.11.2021

У Тлумачі відбувся Кубок Трофановича-2021

Впродовж 20-21 листопада міський стадіон «Колос» в м. Тлумачі був ареною запеклих футбольних баталій, адже саме в ці дні там проходив вже традиційний двадцять восьмий футбольний турнір, пам‘яті футбольного гравця і тренера Богдана Трофановича.

13:29 22.11.2021

У Тлумачі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та Воїнів, які загинули на сході України

21 листопада в Україні традиційно відзначають День Гідності та Свободи. У цей день українці згадують тих, хто 8 років тому вийшов на Євромайдан, щоб продемонструвати свою активну громадську позицію, а також вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні та Воїнів, які поклали свої життя у війні з російським агресором на сході України.

08:25 22.11.2021

Відбулося засідання комісії з питань наповнення міського бюджету та ефективного використання бюджетних коштів Тлумацької міської територіальної громади

У п‘ятницю, 19 листопада, під головуванням міського голови Ігоря Петрука  відбулося засідання комісії з питань наповнення міського бюджету та ефективного використання бюджетних коштів Тлумацької міської територіальної громади.

15:29 19.11.2021