77-річниця визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня ми відзначаємо 77-у річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. Згадуємо всіх, чиє життя забрала та страшна війна.

09:57 28.10.2021

Допомога від «БФ Карітас»

Завдяки співпраці із благодійною організацією «БФ Карітас» Івано-Франківської УГКЦ (директор – о. В. Чорній) та за сприяння міського голови Ігоря Петрука, 25 жовтня КУ «Центр надання соціальних послуг» отримав засоби реабілітації (інвалідні коляски, крісло-туалет, милиці), гуманітарну допомогу у вигляді поношеного одягу для жителів Тлумацької громади, які опинилися у складних життєвих обставинах.

11:11 27.10.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 25 жовтня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука.

15:19 25.10.2021

Акція «Відповідальність починається з мене»

Відповідно до проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», службою у справах дітей Тлумацької міської ради спільно з працівником ССД Івано-Франківської РДА та працівником ювенальної превенції впродовж жовтня 2021 року здійснено ряд заходів, а саме проведено 7 рейдів, обстежено 13 торгових точок, де було проведено 10 інструктажів з продавцями закладів торгівлі щодо недопущення продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім, розповсюджено інформаційні буклети та плакати щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

14:33 20.10.2021

Всеукраїнський День відповідальності людини

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, та вшанування пам’яті видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

14:52 19.10.2021