У Тлумач завітала олімпійська призерка із веслування на каное Людмила Лузан

У вівторок, 12 жовтня, наше місто відвідала спортсменка світового рівня, уродженка Івано-Франківська, багаторазова чемпіонка  України, Європи та світу, а цього року ще  і Срібна та Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020 у Токіо із веслування на каное, які через карантинні обмеження відбулися у 2021-му, Людмила Лузан. Разом із подругою, майстром спорту із боксу, Ярославою Маринчук, яка, до слова, має тлумацьке коріння, спершу побували у Тлумацькій міській раді, де поспілкувалися із керівництвом адміністративного органу, а згодом відвідали ліцей №  1 міста.

15:36 12.10.2021

Зустріч-спогади учнями 10-х класів із жителями Тлумацької громади, які зазнали політичних репресій та були примусово переселенні у 1939-1947рр.

В рамках проекту «Покращення якості життя та сприяння  подоланню соціальної ізоляції осіб похилого віку – політичних в’язнів та репресованих», а також за підтримки БО « БФ Карітас Івано-Франківської УГКЦ», директора Тлумацького ліцею №1 за участі директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради 11 жовтня 2021 року відбулася зустріч-спогади з учнями 10-х класів із запрошеними жителями Тлумацької громади, які зазнали політичних репресій та були примусово переселенні у 1939-1947рр.

15:20 12.10.2021

«Галицький Щит-2021»

10 жовтня на Тлумаччині відбулися спортивні змагання "Галицький Щит-2021", приурочені святкуванню Дня УПА, Покрови, українського козацтва та Дня захисників та захисниць України.

11:59 12.10.2021

У світі чарівних книг

Як? Чому? Де? Коли? Звідки? – багато питань задають діти, їм все дуже цікаво, їм все потрібно знати і багато чому треба навчитись! Зазвичай, на більшість запитань ми знаємо відповіді, але що робити, коли немає часу приборкати допитливість маленького генія? На допомогу приходять енциклопедії.

13:30 11.10.2021

Міський голова привітав зі 100-літтям ювілярку з Пужник – Парасковію Литвинюк

Відрадно, коли громада може похвалитися довгожителями, які, попри чималу кількість життєвих перипетій,  дочекалися поважних років. У Тлумацькій територіальній громаді таких налічується троє. Недавно, ми писали, про Ганну Коропецьку з с.Палагичі, а сьогодні піде мова про другу ювілярку.

17:38 10.10.2021

Обстежено готовність навчальних закладів до опалювального сезону

З метою вивчення готовності навчальних закладів Тлумацької міської ради до опалювального сезону, у п’ятницю, 8 жовтня, міський голова Ігор Петрук, начальник відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимир Пеник та директор КП «Тлумачкомунсервіс» Ярослав Петрук здійснили робочу поїздку у заклади освіти громади.

15:14 08.10.2021