Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 4 жовтня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

15:12 04.10.2021

Святковий концерт-вітання з нагоди Дня працівника освіти

1 жовтня  у Народному домі м. Тлумача відбулося  свято з нагоди Дня працівників освіти. У заході взяли участь педагоги загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів, ветерани педагогічної праці Тлумацької та Обертинської територіальних громад, – всі, хто причетний до благородної і почесної справи навчання та виховання молодого покоління.

15:12 01.10.2021

Обласна школа менеджера «Публічні бібліотеки: промоції читання»

28 вересня 2021 р. на базі Ямницької сільської бібліотеки Ямницької сільської ради відбулася обласна школа менеджера «Публічні бібліотеки: промоції читання», учасниками якої були директори/завідувачі публічних бібліотек територіальних громад Івано-Франківської області.

11:18 01.10.2021

Відбулося засідання одинадцятої сесії міської ради

Сьогодні, 30 вересня, відбулося засідання одинадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ, організацій та старости старостинських округів.

16:01 30.09.2021