День пам'яті жертв Голокосту - трагічна дата, яку важливо пам'ятати

Голокост - це вісім букв болю і страждань. Цим словом називають геноцид євреїв та інших соціальних груп, вчинений нацистами під час Другої світової війни. Крім євреїв, нацисти також винищували гомосексуалів, психічно хворих людей, інвалідів, радянських військовополонених і всіх, кого нацисти вважали "неповноцінним".

10:29 27.01.2023

Проведено двадцять третю сесію міської ради

У четвер, 26 січня, відбулося засідання чергової двадцять третьої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського.

16:26 26.01.2023

Майстер клас з виготовлення ляльки-мотанки

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Ангел Свободи» для дітей тлумачан та вимушено переміщених провели 25 січня в дитячому просторі «Бібліоняня» спільно з БФ «Рокада».

14:02 26.01.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 26 січня, у приміщенні адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

13:56 26.01.2023

Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 24 січня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:19 24.01.2023

Позиція міської ради щодо перейменування вулиці Винниченка в м. Тлумач на вул. Романа Круховського

Скоро вже дев’ятий рік, як триває російсько-українська війна, а незабаром річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну. Збройні Сили України, весь український народ став на оборону нашої державності та свободи від орд окупантів. Боротьба складна, виснажлива, з великою кількістю жертв та смертей наших Захисників, серед яких багато наших краян.

22:52 23.01.2023

Дитяча волейбольна ліга серед дівчат 2009 р.н. і молодші

22 січня 2023 року у місті Рожнів Косівського району відбувся перший  тур чемпіонату області з волейболу "дитяча ліга серед дівчат 2009 р.н. і молодші"  Результати ігор:  Тлумацька ДЮСШ - ВК "Здвижен " Косівський р-н 1:2  Тлумацька ДЮСШ - м. Снятин 3:0  Тренери викладачі Тлумацької ДЮСШ Скрипник Наталія Зіновіївна та Стефанищів Руслана Василівна

15:57 23.01.2023

Навчально - тренувальні спаринги з боксу

21 січня 2023 року у місті Івано-Франківськ в     ОДЮСШ відбулися навчально - тренувальні спаринги з   боксу серед вихованців Тлумацької ДЮСШ, Івано   Франківської ДЮСШ та ДЮСШ міста Долина .   Тренери викладачі Тлумацької ДЮСШ Сервін     Сулейманов та Ярослав Яворський.

15:54 23.01.2023

Дитяча волейбольна ліга серед дівчат 2006 р.н.

20 січня 2023 року у с.Королівка Коломийського району  відбувся перший тур дитяча ліга серед дівчат 2006 р.н. і молодші сезону 2022-2023 р.  Результати ігор:  ДЮСШ м.Тлумач - Горянка смт.Ворохта 3:0  ДЮСШ м. Тлумач - Рожнятівська ТГ 3:0  Тренери викладачі Тлумацької ДЮСШ Скрипник Наталія Зіновіївна та Стефанищів Руслана Василівна.

15:51 23.01.2023