Аматори народного мистецтва – переможці конкурсів різдвяно-новорічного циклу

Наприкінці грудня в місті Івано-Франківськ в Обласному навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулися обласні конкурси різдвяно-новорічної атрибутики (дідухів, павуків) та обрядів різдвяно-новорічного циклу (Вертепів, Меланок, колядок та щедрівок).

14:51 03.01.2023

Проведено громадські слухання

2 січня  відбулись громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення «Детального плану території земельної ділянки площею 2.0га. для будівництва та обслуговування мультимодального  терміналу за межами населеного пункту с. Палагичі» на території Тлумацької міської ради, на які прибуло 18 жителів громади.

09:36 03.01.2023

Сьогодні 114-та річниця від дня народження лідера ОУН Степана Бандери

1909, 1 січня у селі Старий Угринів (тепер Калуського району Івано-Франківської області) в родині греко-католицького священика народився лідер Організації Українських націоналістів Степан Бандера.

11:36 01.01.2023

Подарунки до новорічно-різдвяних свят

Сьогодні, 29 грудня 2022, року в приміщенні Тлумацької міської ради з ініціативи голови ГО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА СПІЛКА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ, ПОМЕРЛИХ ТА БЕЗВІСТИ ЗНИКЛИХ В ЗОНІ АТО" Степана Чомко, начальника відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимира Веркальця, за сприяння міського голови Ігоря Петрука, відбулося вручення солодких подарунків та продуктових наборів з нагоди Новорічних та Різдвяних свят дітям, які втратили одного з батьків внаслідок бойових дій, терористичних актів спричинених військовою агресією російської федерації.

17:28 29.12.2022

Майстер-клас по виготовленню гілки бавовни, як символу спротиву

В рамках бібліотечного проєкту «Бібліотворчість і натхнення» на території творчості «Захоплюйся, фантазуй і твори» Публічна бібліотека Тлумацької міської ради з учнями 6-Б класу Тлумацького ліцею №1 та вчителькою зарубіжної літератури Іриною Семчук проведено майстер-клас по виготовленню гілки бавовни, як символу спротиву українців проти нападу рф.

15:59 29.12.2022

У Тлумачі зустріли та провели в останню путь загиблого воїна Іллю Мартинова

Сьогодні, 29 грудня, тлумачани вийшли на вулиці та в центр міста, щоб зустріти і попрощатися із загиблим воїном Іллею Мартиновим, позивний VEGAS, родом з м. Донецьк, який з початку повномасштабного російського вторгнення перебрався разом зі сім’єю з Харківщини в м. Тлумач.

15:20 29.12.2022