Хай уся земля почує – Україна колядує

Під такою назвою пройшло різдвяне дійство 8 січня в Тлумацькому народному домі. Свято Різдва – найкрасивіше зимове свято. Небо і земля славлять Різдво Христове. Тож аматори народного мистецтва сіл Нижнів, Новосілка, Олешів, Остриня та міста Тлумач подарували глядачам незабутні враження та позитивні емоції. У їх виконанні лунали автентичні та сучасні колядки, повіншування та побажання.

10:46 09.01.2023

Онлайн-презентація книжкової виставки «За мною стояла Україна…» (до 85-річчя з дня народження Василя Стуса)

6 січня 1938 року, на самий Святвечір, народився Василь Стус — видатний український поет, перекладач, прозаїк, мислитель, літературознавець, правозахисник, борець за незалежність України у XX столітті. Він — один із найактивніших представників українського дисидентського руху. Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1991), Герой України (2005, посмертно).

13:51 06.01.2023

Відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів молодіжної ради при Тлумацькій міській раді

З метою формування нового складу молодіжної ради при Тлумацькій міській раді Івано-Франківського району Івано-Франківської області відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів. У її роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

11:47 05.01.2023

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук відвідала Тлумаччину

Сьогодні Тлумацьку міську територіальну громаду відвідала голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук. Спільно з міським головою Ігорем Петруком вона ознайомилася з ходом ремонтних робіт в будинку пані Галини, в який влучила російська ракета.

17:14 04.01.2023

У Тлумачі попрощалися із загиблим захисником – Михайлом Волошиним

Сьогодні тлумачани зібралися в центрі міста та вийшли на вулиці Тлумача, щоб попрощатися із загиблим воїном Михайлом Волошиним з села Ісаків. Він загинув у боротьбі з російським агресором, який посягає на волю та незалежність України, на існування українців як народу.

13:16 04.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ

На Тлумаччину сьогодні, 4 січня, привезуть тіло загиблого воїна – Михайла Волошина з села Ісаків.

08:45 04.01.2023