Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Щодо випадку африканської чуми свиней у Вінницькій області

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Вінницькій області, в одному з державних господарств Калинівської міської територіальної громади Хмільницького району Вінницької області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней (звіт про результати дослідження Вінницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 24.08.2023    № 006003 п.м./23).

09:18:12 28.08.2023

Які права має споживач при купівлі автомобільного палива

Правилами роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затвердженими постановою КМУ від 20.12.1997 № 1442, встановлено порядок роздрібної торгівлі пальним, оливами, мастилами, вимоги стосовно дотримання прав споживачів щодо належної якості нафтопродуктів, безпеки для життя та здоров’я споживачів і рівня торговельного обслуговування.

08:41:36 25.08.2023

Профілактика сказу – пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин

Для боротьби зі сказом фахівці Держпродспоживслужби виконують комплекс антирабічних ветеринарно-санітарних заходів, направлених на профілактику та ліквідацію захворювання і передбачає вакцинацію домашніх тварин, включаючи обов'язкову вакцинацію всього поголів'я собак і котів на території області, а сільськогосподарських тварин – при спалахах захворювання.

15:24:41 22.08.2023

Знай свої права: яка інформація має бути зазначена на товарі

Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору, яка повинна бути надана до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).

13:09:23 17.08.2023

Черговий випадок африканської чуми свиней на Чернігівщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, в одному з господарств Ладанської територіальної громади Прилуцького району Чернігівської області зареєстровано випадок африканської чуми свиней.

13:08:04 17.08.2023

Уряд затвердив ідентифікацію віку користувачів веб-сайтів із продажу електронних сигарет

Веб-сайти виробників та імпортерів електронних сигарет та систем нагрівання тютюну будуть перевіряти вік відвідувачів. Порядок попередньої ідентифікації віку користувачів веб-сайтів затверджено Кабінетом Міністрів України постановою від 11 серпня 2023 року № 839.

10:08:01 15.08.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

10:39:02 10.08.2023

На Кіровоградщині виявили африканську чуму свиней

Відповідно повідомлення  Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, в одному з сільськогосподарських приватних підприємств Компаніївської селищної громади Кропивницького району Кіровоградської області підтверджено діагноз африканська чума свиней, 1 спалах – 2 голови свійських свиней, віком 2 роки (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 08.08.2023 № 2534).

10:38:32 10.08.2023

Зверніться до лікарні ветеринарної медицини – провакцинуйте домашніх улюбленців

Для дбайливих власників домашніх тварин головне завдання – стежити за здоров’ям вихованців. Важливу роль у запобіганні тяжких та смертельних захворювань тварин відіграють профілактичні щеплення.

10:29:17 09.08.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 04.08.2023 р. №2023.4661-fup3 стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу (виробник: Agro San Jacinto S.A.C.), що експортувалось з Польщі (оптовик: RK-Impex.PL SP.ZOO, Przemysl) до України (отримувач: ТОВ «Вподобайка», площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

10:27:10 09.08.2023