Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Кальян шкодить вашому здоров’ю

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я куріння кальяну спричиняє серйозні захворювання та є небезпечним як для курців, так і для оточуючих.

15:11:03 27.06.2023

вано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби пройшла акредитацію на проведення широкого спектру досліджень

Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби є лабораторно-діагностичною установою Головного управління Держпродспоживслужби у Івано-Франківській області з питань лабораторної діагностики хвороб тварин, птиці, риб, бджіл та оцінки якості і безпеки сировини та продуктів харчування, напоїв, води, кормів і кормових добавок, а також санітарно-гігієнічних досліджень об’єктів державного нагляду.

15:07:28 27.06.2023

Довготривалі наслідки кальянного диму

Куріння кальяну в приміщенні має небезпечні наслідки. Кальянний дим позбавлений кольору, смаку та запаху, проте в його складі присутні зокрема нітрозаміни, поліциклічні ароматичні вуглеводні, важкі метали: миш’як, хром, свинець.

11:16:13 23.06.2023

Про шкоду кальянного диму розповідає лікар Отто Стойка

Тютюновий дим містить гази без кольору, смаку, запаху, які не затримуються водою. Вони можуть спричинити запаморочення, отруєння, головний біль, ураження дихальних шляхів, навіть ішемічну хворобу серця й рак легень.

13:39:51 20.06.2023