Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Небезпечний арахіс не поступив до споживача

На територію області (ТОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», м.Городенка) поступила партія арахісу в шкарлупі в кількості 15 тонн, що експортувалась з Єгипту (експортер: ASM FOR CONSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt).

10:01:02 12.06.2023

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області ЗАСТЕРІГАЄ!

Внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій областях та на Дніпропетровщині спостерігається масовий мор риби. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація, велика ймовірність загибелі риби, найближчими днями може скластися в інших постраждалих регіонах країни.

10:00:56 12.06.2023

Літо нове, інфекції старі!

Незважаючи на тривалу агресію росії проти нашої держави, люди, та в першу чергу діти, потребують відпочинку та реабілітаціївід постійного стресу, в якому вони перебувають більше року. З настанням довгоочікуваного літа люди планують різноманітні мандрівки, подорожі, екскурсії. У цю пору можна розширити харчовий раціон щодо вживання різноманітних фруктів та овочів, наситити організм вітамінами.

14:12:27 09.06.2023

Повідомлення RASFF стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі

Головне управління Держпрод-споживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 05 червня 2023 року № 2023.3251-fup2 стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП "Здоровий продукт", вул.Тростянецька 47/154, м. Київ, 0175).

09:24:56 08.06.2023

Що потрібно знати споживачу при отриманні/відправленні товару операторами поштового зв’язку

До управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надходять звернення споживачів на невиконання чи неналежне виконання послуг операторами поштового зв’язку під час отримання/відправлення посилки.

15:18:32 06.06.2023

До уваги аграріїв: на часі попереднє польове оцінювання насіннєвих посівів

Відділ контролю в сфері насінництва, розсадництва та якості зерна управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу виробників насіння на необхідність своєчасного проведення попереднього польового оцінювання насінницьких посівів, яке є невід’ємним заходом сортового контролю в насінництві, оскільки насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.

15:17:19 06.06.2023

Як можна звернутися до Уповноваженого з прав людини у разі виявлення порушення прав і свобод людини і громадянина?

Відповідно до статті 101 Конституції України парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

09:10:44 05.06.2023

До уваги Прикарпатських аграріїв: прогноз розвитку шкідників та хвороб сільськогосподарських культур у червні

Агрометеорологічні умови травня (перепади температурного режиму – прохолодні ночі та вітряна погода) мали помітний вплив як на ріст рослин, так і на розповсюдження хвороб та шкідників.

08:37:10 05.06.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти в сумі понад 20 тис. грн.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

08:36:14 05.06.2023