Головне управління Держспоживсужби в області інформує

В Україні остаточно заборонили використання пластикових пакетів

З 1 січня 2023 року остаточно почав діяти закон України, що забороняє розповсюджувати тонкі й надтонкі поліетиленові пакети (так звані "маєчки" та інші маленькі) товщиною до 50 мкм. Навіть у якості первинного пакування для сипучих продуктів, риби та мʼяса. Навіть на платній основі.

13:10:29 16.01.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

11:31:31 16.01.2023

Триває реалізація інформаційного проекту «Згадай свої споживчі права»

В рамках проекту, з метою забезпечення поінформованості споживачів та представників бізнесу щодо прав та зобов’язань сторін у сфері захисту споживачів, сприяння швидкій взаємодії під час вирішення споживчих спорів, спеціалісти управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини пропонують до уваги  пам’ятки про основні принципи та заборони у сфері законодавства про рекламу, які стануть в нагоді як рекламодавцям, розповсюджувачам та виробникам реклами, так і її споживачам.

13:51:11 13.01.2023

10:51:37 09.01.2023

Повідомлення RASFF щодо виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про те, що до Державної служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення  від 28.12.2022 р. № 2022.7602, стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіолу (3-MCPD) у пальмовій олії, що експортувалась з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний, 42 А, кв. 14, м. Харків, 61153).

09:21:14 09.01.2023

Держпродспоживслужба Прикарпаття розгорнула 15 пунктів незламності на базі структурних підрозділів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про початок роботи пунктів незламності, які розташовані за адресами структурних підрозділів в 15 населених пунктах області.

13:32:49 05.01.2023

Випадок сказу великої рогатої худоби в Косівському районі

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ великої рогатої худоби в одному з фермерських господарств Косівської міської громади  Косівського району Івано-Франківської області.

14:30:23 02.01.2023

14:48:02 30.12.2022

Особливості контролю за організацією харчування в закладах освіти області під час воєнного стану

Реформа шкільного харчування в Івано-Франківській області триває, незважаючи на введення в дію воєнного стану. Разом з тим в умовах сьогодення вона набула іншого вигляду.

15:42:51 29.12.2022

Як уникнути харчових отруєнь під час святкування Нового року

В Україну прийшли довгоочікувані новорічні свята. На свята ми готуємо велику кількість різноманітних страв, а отже зростають ризики виникнення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь, особливо серед дітей.

13:37:04 28.12.2022