Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Якість води з джерел

Контроль якості питної води в м. Івано-Франківську проводиться згідно Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», Постанови КМУ № 391 від 30.03.98р. «Про затвердження Положення про державну систему моніторингу довкілля», ДСанПІН 2.2.4-171-10 « Гігієнічні вимоги до води питної,  призначеної до споживання людиною». В м. Івано-Франківську є 5 узаконених джерела, які знаходяться на вул. Г.Мазепи в міському парку, на міському озері, на вул. Ленкавського, в мікрорайонах « Калинова Слобода « та  містечку « Центральне».  Самі джерела архітектурно-естетично оформлені, мають вільний доступ.

14:13:08 15.02.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

16:25:25 14.02.2023

На Снятинщині відбулась спільна нарада спеціалістів Держпродспоживслужби та бджолярів

11 лютого 2023 року з метою недопущення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів в період вегетації сільськогосподарських культур у 2023 році та дотримання законодавства землекористувачами в частині використання пестицидів, агрохімікатів та інших засобів захисту рослин, на базі Снятинської міської ради спеціалісти Снятинського відділу Коломийського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели спільну нараду із суб’єктами господарювання, котрі займаються бджільництвом та представниками громадської організації бджолярів.

16:21:01 14.02.2023

Інформаційні повідомлення системи RASFF – механізми реагування та оповіщення суб’єктів господарювання і споживачі

RASFF – система швидкого оповіщення для продуктів харчування та кормів – є основним інструментом ЄС для забезпечення потоку інформації та швидкої реакції при виявленні ризиків для здоров'я населення у харчовому ланцюжку. В цій системі оповіщення бере участь і Україна.

16:19:48 14.02.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

11:48:22 13.02.2023

Спеціалісти Держпродспожислужби взяли участь в нараді з питань контролю за використанням генераторів

Івано-Франківською міською радою  08 лютого 2023 року  проведено нараду за участю спеціалістів Івано-Франківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо контролю за використанням генераторів відповідно до правил благоустрою.

11:47:11 13.02.2023

З відповідальними за організацію харчування в школах Івано-Франківської громади обговорили норми чинного законодавства

08 лютого 2023 року  на базі ліцею № 3 відбулася нарада з відповідальними за організацію харчування в закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської громади.

14:57:35 10.02.2023

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття розпочали моніторинг суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею насінням та пестицидами

З метою недопущення до реалізації в роздрібній торгівлі населенню некондиційного насіння (насіння із пониженою схожістю), спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області  у лютому 2023 року розпочали моніторинг суб’єктів господарювання, які займаються роздрібною торгівлею насінням та пестицидами на території області з питань наявності підтверджуючих документів на посівні якості насіння та наявності допусків до роботи з пестицидами та агрохімікатами в осіб, що зайняті їх торгівлею.

11:02:48 10.02.2023

В Держпродспоживслужбі провели онлайн-семінар щодо реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів 2023 – 2024 роки на Прикарпатті»

09 лютого 2023 року спеціалісти управлінням захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області провели онлайн-семінар щодо реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів 2023 – 2024 роки на Прикарпатті».

11:02:12 10.02.2023

На територію України ввезено заморожені суміші морепродуктів з перевищенням допустимого рівня кадмію

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, що згідно листа Державної продовольчої ветеринарної служби Литовської Республіки від 31.01.2023 № В6-(1.20.)-232 на територію України відправлено вантаж з харчовими продуктами тваринного походження (заморожені суміші морепродуктів) партія № 22245, загальною вагою нетто 7900,00 кг, експортер - UAB «VPA Logistics», Stariskes g. 29, Laistq k., 95366 Klaipedos r., Lithuania, номер ухвалення (єврономер) № LT 21-21 EB, на замовлення UAB «Plunges kooperatine prekyba», Birutes g. 50, Pluenge, Liethuania, одержувач «VICIUNAIUKRAINA» LTD, ul. Solomianska 3, office 6, Kyiv 03110, Ukraine, походженням – «Zejiang Zhoufu food Co.», LTD., No 318 Xufu Road, Gaoting, Daishan, Zhoushan, Zhejiang, China, номер ухвалення (єврономер) №3300/02029, міжнародний сертифікат від 19.01.2023 № LT 0312851 / L2-1277.

14:40:26 09.02.2023