Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Повідомлення RASFF щодо перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів в бразильському горіху, що експортувався з Бразилії

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF)  від 26.01.2023 р. №2023.0615 стосовно виявлення перевищення максимально допустимих рівнів афлатоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1 і G2) в бразильському горіху, що експортувався з Бразилії (експортер: AMENDOPERES LTDA, Brazil; трейдер: ROTTERDAM CUSTOMS SERVICES B.V., Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «КРІОЛІТ-Д», вул. Океанська, 4, м. Дніпро).

08:29:28 08.02.2023

Повідомлення RASFF щодо занадто високого вмісту барвника E 124 в концентрованому напої, що експортувався з Франції

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 26.01.2023 р. №2023.0628 стосовно виявлення занадто високого вмісту барвника E 124 (Понсо 4 R) в концентрованому напої, що експортувався з Франції (виробник: GEORGES MONIN, France) до України (одержувач: ТзОВ «ПРОБАР», провулок Індустріальний, 23, м. Київ).

08:28:31 08.02.2023

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини обговорили результати роботи за 2022 та нові проекти на 2023 рік

03 лютого 2023 року відбулось засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з питань підсумків роботи в умовах воєнного стану в 2022 році та планів на 2023 рік. До роботи були залучені начальники управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби в області,  директор та завідувачі відділів Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, а також начальник та завідувачі відділів Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

14:27:36 06.02.2023

Повідомлення RASFF щодо перевищення рівня афлотоксинів в арахісі в шкаралупі, що експортувався з Єгипту – про результати розслідування

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про проведену роботу та вжиті заходи щодо інформаційного повідомлення по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 19.01.2023 р. № 2022.3810-fup 3 стосовно виявлення перевищення максимально допустимого рівнів афлотоксинів (В1 та сумарної кількості В1, В2, G1, G2) в арахісі в шкаралупі, що експортувався з Єгипту (експортер: ASM FOR COSULTING AND EXPORT AGRICULTURAL PRODUCTS, Egypt) через Польщу (імпортер: ATLANTA POLAND S.A., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ЛАСОЩІ ЮКРЕЙН», вул Височана, 13-Г, м. Городенка, Івано-Франківська обл., 78100).

14:25:03 06.02.2023

Особливості оздоровлення та відпочинку дітей на Прикарпатті в осінньо-зимовий період 2022-2023 років

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що після завершенні літньої оздоровчої кампанії 2022 року  4  заклади оздоровлення та відпочинку дітей Прикарпаття продовжили свою роботу, а  саме:

11:38:28 31.01.2023

Держпродспоживслужба Прикарпаття: ПІДСУМКИ-2022 – безпечність харчових продуктів та ветеринарна медицина

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2022 рік у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

15:01:54 27.01.2023