Переможець обласного конкурсу «Краща бібліотека року»

У Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка визначили переможців обласного конкурсу «Краща бібліотека 2021 року».  Члени журі розглянули надіслані на другий (заключний) етап портфоліо бібліотек-учасниць-переможців першого (районного) етапу конкурсу.

11:54 02.11.2021

103-тя річниця ЗУНР в бібліотеках громади

Історія України – це історія мужнього народу, що віками боровся за свою волю, щастя та незалежність. В народі кажуть, що без «минулого немає майбутнього». А чи можна говорити про минуле України і не згадати про тих українців справжніх патріотів, які були організаторами та учасниками Листопадового чину і загинули у боях за Українську державу. Перший листопад був, є і залишився в українському житті однією з найбільших подій української історії.

16:20 01.11.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 1 листопада, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням секретаря міської ради Михайла Кудерського та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:26 01.11.2021

Презентація поетичних збірок Ганни Глушко «Утаєна Гавань» та «І тане в тиші тиша»

Коли поезія кличе, - опиратися марно. Та й чи потрібно? І Ганна Глушко не опирається, а творить і пише. У світ вийшли уже її нові поетичні збірки «Утаєна Гавань» та «І тане в тиші тиша», які 29 жовтня 2021 р. Публічна бібліотека Тлумацької міської ради презентувала у читальному залі книгозбірні.

10:28 01.11.2021

Шановні автомобілісти та дорожники!

Від імені Тлумацької міської територіальної громади прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня автомобіліста і дорожника!

01:01 31.10.2021

Відбулась комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування та архітектури

У п’ятницю, 29 жовтня, відбулась постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва та архітектури (голова комісії – Олег Присяжнюк). У її роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський .

14:45 29.10.2021