Робочі об’їзди закладів культури Тлумацької громади

10-11 листопада робоча група КЗ «Центр культури та дозвілля» продовжила об’їзд закладів культури Тлумацької громади, а саме: відвідала Народні доми сіл Братишів, Кутище, Нижнів, Палагичі  та клуби сіл Антонівка, Буківна, Вікняни,Гончарівка, Діброва, Колінці, Локітка, Надорожна, Новосілка, Олешів, Остриня, Петрилів. В рамках візиту було обстежено технічний стану будівель.

09:45 12.11.2021

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

У четвер, 11 листопада, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда).

09:06 12.11.2021

Міський голова привітав працівників соціальної сфери із професійним святом

У переддень Дня соціального працівника, який в Україні традиційно відзначають у першу неділю листопада (цьогоріч – 7 числа) очільникТлумацької міської ради І.Петрук завітав у соціальні установи громади.Вітаючи соцпрацівників із професійним святом, Ігор Андрійович подякував їм за важку, відповідальну та важливу місію – допомогу людям. А за сумлінне виконання завдань, пов’язаних із забезпеченням реалізації політики у сфері соціального захисту, відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків та з нагоди Дня працівників соціальної сфери нагородив Грамотами Тлумацької міської ради провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Тлумацької філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Зоряну Баранську;соціальних робітників та фахівця із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Галину Фенчук, Наталію Бундзяк, Галину Свідерську, Марію Суботнік, Людмилу Терлецьку та Любов Підгірну.

15:25 05.11.2021

Відбулося засідання дванадцятої сесії міської ради

Сьогодні, 4 листопада, відбулося засідання дванадцятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

16:19 04.11.2021

Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

У четвер, 4 листопада,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь секретар міської ради Михайло Кудерський.

15:49 04.11.2021

Відбулись засідання постійних комісій міської ради

У вівторок, 2 листопада, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на розгляд чергової дванадцятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 4 листопада ц.р.. У їх роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:22 02.11.2021