Підписано меморандум про співпрацю

У вівторок, 6 липня, міський голова Ігор Петрук провів зустріч з представником одного з найбільших агровиробників на Тлумаччині – ТзОВ «Штерн-Агро». Під час неї були обговорені питання подальшої співпраці та реалізації спільних соціальних проектів на теренах громади.

14:23 06.07.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 5 липня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського та першого заступника міського голови Василя Гнатюка.

11:18 05.07.2021

Міський голова привітав слідчих громади з професійним святом

1 липня своє професійне свято відзначають усі слідчі України, фахівці, котрі працюють в усіх правоохоронних органах країни. Привітати працівників відділення поліції №5 м.Тлумач Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області завітав і очільник громади Ігор Петрук.  У вітальній промові міський голова зазначив, що саме від важкої, наполегливої  та натхненної праці слідчих залежить правопорядок у суспільстві  та у значній мірі життя та здоров’я громадян.

16:19 01.07.2021

Відбулося чергове засідання дев’ятої сесії міської ради

Сьогодні, 1 липня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука продовжила свою роботу дев’ята сесія Тлумацької міської ради. На сесії були присутні керівництво та начальники відділів міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, старости.

15:38 01.07.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 29 червня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:05 29.06.2021