Дата: від до Скинути

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій

У середу, 21 липня, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Любомир Шкунда).

09:14 22.07.2021

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Щороку  30 липня  відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми. Торгівля людьми є проблемою для більшості країн світу.

14:10 21.07.2021

Проведено оргкомітет з нагоди святкування 600-річчя першої писемної згадки села Надорожна

У вівторок, 20 липня, під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Володимира Пеника було проведено оргкомітет з нагоди святкування 600-річчя першої писемної згадки села Надорожна за участю старости Михайла Михайленка.

11:36 20.07.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 20 липня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука та першого заступника міського голови Василя Гнатюка.

11:12 20.07.2021

Акція «Бібліотека без стін»

Літні канікули – унікальна можливість залучення до книги нових читачів, створення простору творчості і приємного спілкування з літературою для всіх бажаючих. Бібліотека для дітей КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» гостинно запрошує всіх охочих до культурного і активного відпочинку з книгою.

14:38 19.07.2021

Проведено засідання виконавчого комітету міської ради

У понеділок, 19 липня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та першого заступника міського голови Василя Гнатюка відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський  та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра.

11:23 19.07.2021