Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 29 червня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:05 29.06.2021

Пам'ять про Героя – жива!

Сьогодні нашому земляку Козаку Віталію Михайловичу виповнилося б 40 років, але 21 червня 2015 близько, 14 год. 10 хв., він загинув внаслідок мінометного обстрілу поблизу населених пунктів Авдіївка та Опитне Донецької області.

14:58 29.06.2021

Відбувся турнір з настільного тенісу з нагоди Дня молоді та 25-ї річниці Конституції України

З перших хвилин турніру між тенісистами почалася завзята і вперта боротьба за призові місця. Під час матчів було багато яскравих ігрових моментів, а учасники турніру переживали за кожен влучний удар чи промах. Всі отримали масу незабутніх емоцій.

11:53 29.06.2021

Кубок Молоді – 2021 здобули найсміливіші

До Дня молоді та з нагоди 25-ої річниці прийняття Конституції України у Тлумачі проведено інтелектуальні перегони, у яких взяли участь вихованці гуртка «Ерудит» Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості.

10:58 29.06.2021