Змагання з пляжного волейболу

До Дня захисту дітей 1 червня в спортивному залі міста Тлумача відбувся турнір з пляжного волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Тлумацької міської ради.

11:58 02.06.2021

«Дитинство моє веселкове»

Дитинство – найкращий безтурботний час в житті людини. Хоча, це ми розуміємо тоді, коли вже самі стаємо дорослими. Перший день літніх канікул розпочинається радісним святом – Днем захисту дітей, який традиційно відзначають 1 червня. Але не лише розважальний підтекст несе за собою це свято. Воно покликане привернути увагу суспільства до проблем дітей. Щоб кожна дитина завжди, не лише у цей день, відчувала батьківську любов, тепло і підтримку суспільства та захист від всіх негараздів. А ми, дорослі, маємо робити все можливе, аби їхнє дитинство було щасливим.

10:42 02.06.2021

Діти з Тлумацької громади побували на військовому аеродромі

У рамках відзначення Дня захисту дітей в Україні в Тлумацькій громаді, за підтримки міського голови Ігоря Петрука, відбулися заходи для дітей захисників України, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт, організовані Тлумацьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки спільно зі службою у справах дітей та відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради.

10:10 02.06.2021

У Тлумачі відзначили День захисту дітей

З нагоди свята – Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня, у Тлумацькій міській територіальній громаді відбувся ряд тематичних заходів для дітей, організованих відділом освіти, культури, молодіжної політики та спорту, КЗ «Центр культури та дозвілля», службою у справах дітей, Тлумацьким БДЮТ та іншими.

17:11 01.06.2021

Ігрова карусель «Дитинство – країна книжкових забав та розваг»

У перший день літа, 1 червня, в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

17:01 01.06.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 31 травня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:16 31.05.2021

28 травня - Всеукраїнський день краєзнавства

Всеукраїнський день краєзнавства було запроваджено відповідно до рішення VI з’їзду Національної спілки краєзнавців України, який відбувся 23 січня 2017 року. Датою святкування було визначено 28 травня.

15:59 28.05.2021