Вшануймо хвилиною мовчання

Сьогодні річниця загибелі нашого земляка - Віталія Михайловича Козака. Трагедія сталась 21 червня 2015 року близько 14 год. 10 хв. внаслідок мінометного обстрілу поблизу населених пунктів Авдіївка та Опитне Донецької області.

21:07 21.06.2021

Відбулися засідання постійних комісій

У п’ятницю, 18 червня, відбулись засідання постійних комісій міської ради, які розглянули питання, що виносяться на порядок денний чергової дев’ятої сесії Тлумацької міської ради, яка відбудеться 24 червня ц.р. У роботі комісій взяли участь міський голова Ігор Петрук, секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

18:24 18.06.2021

Низький уклін людям у білих халатах

Під такою назвою пройшов концерт-вітання до Дня медичного працівника 18 червня у Тлумацькому народному домі, організований Центром культури та дозвілля Тлумацької міської ради.

17:24 18.06.2021

Міський голова нагородив дільничних офіцерів поліції

У п’ятницю, 18 червня, міський голова Ігор Петрук та т.в.о. начальника СВ відділення поліції №5 (м.Тлумач) Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, капітан поліції Назар Франків привітали дільничних офіцерів поліції з нагоди професійного свята.

12:10 18.06.2021

Відбулися громадські слухання

У четвер, 17 червня, в приміщенні Народного дому м. Тлумача за головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри та в.о. головного архітектора Андрія Комановського відбулися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд вул. Друга Церковна с. Надорожна, Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області. Замовником даної містобудівної документації являється виконавчий комітет Тлумацької міської ради

11:33 18.06.2021

Відбулося засідання організаційного комітету

У середу, 16 червня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в громаді Дня Конституції України та Дня молоді за участю керівників структурних підрозділів виконавчого комітету та комунальних установ.

11:02 17.06.2021