Дата: від до Скинути

У середу, 09 червня 2021 року, відбулися І засідання конкурсних комісій на заміщення вакантних посад керівників Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області та Тлумацького ліцею № 1 Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

16:20 09.06.2021

Обговорено питання встановлення місцевих податків та зборів

У вівторок, 8 червня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука відбулося розширене засідання комісії з питань наповнення міського бюджету та ефективного використання бюджетних коштів Тлумацької міської територіальної громади.

09:31 09.06.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 7 червня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

14:11 07.06.2021

Святкування 580-ї річниці села Петрилів

У неділю, 6 червня, село Петрилів Тлумацької громади відзначило 580-ту річницю першої літописної згадки святковими дійствами, які зібрали усіх жителів та гостей села.

11:11 07.06.2021

Відзначення року полковника Армії Української Народної Республіки Євгена Коновальця

Учні Тлумацького ліцею №2 долучились до відзначення року полковника Армії Української Народної Республіки, голови Проводу Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця.

08:26 07.06.2021