Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Про реалізацію соціально значущих товарів за економічно обґрунтованими цінами

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вкотре нагадує суб'єктам господарювання про необхідність реалізації товарів, що мають істотну соціальну значущість, за економічно обґрунтованими цінами.

11:45:38 10.04.2023

Випадок сказу лисиці в Косівському районі

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці на території мисливських угідь Філії «Кутське лісове господарство» ДП «Ліси України» (с. Яворів Косівської ОТГ Косівського району Івано-Франківської області).

08:45:23 10.04.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

08:44:21 10.04.2023

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття розробили Прогноз фітосанітарного стану агроценозів області та рекомендації щодо захисту рослин у 2023 році

В збірнику «Прогноз фітосанітарного стану агроценозів Івано-Франківської області та рекомендації щодо захисту рослин у 2023 році» зібрана інформація про найбільш поширені в області шкідники та хвороби сільськогосподарських рослин, проаналізовано їх розвиток та шкідливість за агрокліматичних умов 2022 року.

14:46:28 06.04.2023

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

16:46:40 05.04.2023

УВАГА: набули чинності зміни до Закону України «Про рекламу»

Звертаємо увагу, суб’єктів господарювання в т.ч. рекламодавців розповсюджувачів та виробників реклами, що з 31 березня 2023 року набули чинності зміни до Закону України «Про рекламу», які внесені Законом України «Про медіа» від 13.12.2022 року № 2849-ІХ.

15:54:14 04.04.2023

Які шкідники та хвороби загрожуватимуть посівам та насадженням у квітні – прогноз спеціалістів Держпродспоживслужби Прикарпаття

Погодні умови аномально теплого зимового періоду 2022-2023 років та рання весна внесли свої корективи щодо фітосанітарного стану посівів, угідь та насаджень, сприяли добрій перезимівлі шкідників і збудників хвороб сільськогосподарських культур, що надалі створюватиме потенційну загрозу.

15:53:36 04.04.2023

На Чернігівщині зафіксовано випадок африканської чуми свиней в дикій фауні

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, на території Ічнянського національного природного парку зареєстровано випадок африканської чуми свиней у дикого кабана (один труп – залишки від дикого кабана), що підтверджено звітом про результати  дослідження від 29.03.2023 № 003001 м.п.м./23 Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (виявлено ДНК – вірусу африканської чуми свиней).

11:51:29 31.03.2023

Закликаємо рекламодавців і розповсюджувачів реклами до неухильного дотримання вимог законодавства

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу рекламодавців і розповсюджувачів реклами на необхідність неухильного дотримання вимог Закону України «Про рекламу» та нагадує про продовження контролю за дотриманням чинного законодавства.

13:12:14 30.03.2023