Мистецька мандрівка

19 листопада  вихованці закладу дошкільної освіти «Сонечко» - група «Дзвіночок (вихователі М. Ковбас, М. Гушпіт, Г. Горук, М. Шкварок) та група «Барвінок» (вихователі Г. Кандюк, Н. Григолінська, М. Бойко) відвідали виставку художника-пейзажиста Богдана Татарчука «З думкою про Україну» в Тлумацькому народному домі.

13:15 19.11.2021

Шановні жителі та гості Тлумацької громади!

15:42 18.11.2021

Обговорено питання співпраці з відділом «Тлумацьке бюро правової допомоги» та надання правової допомоги мешканцям Тлумацької громади

17 листопада відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Петрука з працівником відділу «Тлумацьке бюро правової допомоги» Наталією Чігур щодо співпраці та надання правової допомоги мешканцям Тлумацької громади.

10:18 18.11.2021

Відбулася щотижнева робоча нарада

У вівторок, 16 листопада, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука.

15:12 16.11.2021

«З думкою про Україну»

Під такою назвою в Тлумацькому народному домі проходить виставка робіт відомого художника Тлумаччини Богдана Татарчука, на якій представлені ікони, пейзажі та натюрморти, що вийшли з-під його пензля.

14:50 16.11.2021

Польська делегація відвідала село Нижнів

У рамках візиту на Тлумаччину, делегація із гміни Пачкув на чолі з бурмістром Артуром Ролкою та представники міської ради, очолювані міським головою Ігорем Петруком, у суботу, 13 листопада, відвідали село Нижнів.

10:21 15.11.2021

З дружнім візитом у Тлумацьку громаду завітала польська делегація

Із кількаденним візитом-відповіддю гості із гміни Пачкув, з якою Тлумацька міська рада підписала Договір про партнерське співробітництво ще у 2019 році та де цього вересня побувало керівництво територіальної громади, прибули 12 листопада до Тлумача. Очолив польську делегацію бурмістр згаданого міста Артур Ролка, який уже добре знайомий із Тлумаччиною. Цього разу разом із ним приїхали його заступник Себастіан Корнась, голова міської ради у Пачкуві Веслав Барабаш, староста Ниського повіту Анджей Крушкєвіч, а також радники Беата Коритковска, Броніслав Вішньовські та Станіслав Янік.

22:58 12.11.2021